Trasa:
Společnost:
Loď:
od
3 793 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Pireus (Athény), Řecko (Nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Mykonos, Řecko | 08:00 | --:-- |
3. | 3. Mykonos, Řecko | --:-- | 05:00 |
3. | 3. Paros, Řecko | 10:00 | 17:30 |
4. | 4. Rhodos, Řecko | 08:00 | 23:00 |
5. | 5. Ágios Nikólaos, Řecko | 13:00 | 21:00 |
6. | 6. Chania, Řecko 1 | 08:00 | 19:00 |
7. | 7. Zakynthos, Řecko | 13:00 | 20:00 |
8. | 8. Korfu, Řecko | 08:00 | 22:00 |
9. | 9. Den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie | 09:00 | --:-- |
11. | 11. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie (Vylodění) | --:-- | --:-- |
1) Tender