Trasa:
Společnost:
Loď:
od
649 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Pireus (Athény), Řecko (Nalodění) | --:-- | 16:30 |
2. | 2. Korfu, Řecko | 12:30 | 18:30 |
3. | 3. Kotor, Černá Hora | 07:00 | 13:00 |
4. | 4. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie | 08:30 | 16:30 |
5. | 5. Brindisi, Itálie | 13:30 | 19:30 |
6. | 6. Katakolon (Olympie), Řecko | 11:00 | 18:00 |
7. | 7. Santorini, Řecko | 08:00 | 17:00 |
8. | 8. Pireus (Athény), Řecko (Vylodění) | 07:30 | --:-- |