Trasa:
Společnost:
Loď:
od
969 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Funchal, Portugalsko (Nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Málaga, Španělsko | 07:00 | 14:00 |
4. | 4. Den na moři | --:-- | --:-- |
5. | 5. Civitavecchia, Itálie | 09:00 | 19:00 |
6. | 6. Janov, Itálie | 09:00 | 17:00 |
7. | 7. Marseille, Francie | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Barcelona, Španělsko | 09:00 | 18:00 |
9. | 9. Den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Casablanca, Maroko | 07:00 | 23:00 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Santa Cruz de Tenerife, Španělsko | 09:00 | 16:00 |
13. | 13. Funchal, Portugalsko (Vylodění) | 08:00 | --:-- |