Trasa:
Společnost:
Loď:
od
749 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Civitavecchia, Itálie (Nalodění) | --:-- | 19:00 |
2. | 2. Janov, Itálie | 09:00 | 17:00 |
3. | 3. Marseille, Francie | 08:00 | 18:00 |
4. | 4. Barcelona, Španělsko | 09:00 | 18:00 |
5. | 5. Den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Valletta, Malta | 08:00 | 15:00 |
7. | 7. Korfu, Řecko | 14:00 | 20:00 |
8. | 8. Katakolon (Olympie), Řecko | 08:00 | 16:00 |
9. | 9. Heraklion, Řecko | 09:00 | 18:00 |
10. | 10. Pireus (Athény), Řecko | 07:30 | 14:30 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Civitavecchia, Itálie (Vylodění) | 10:00 | --:-- |