Trasa:
Společnost:
Loď:
od
3 964 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Bordeaux, Francie (Nalodění) | --:-- | --:-- |
2. | 2. Bordeaux, Francie | --:-- | 18:15 |
3. | 3. Nantes, Francie | 13:00 | --:-- |
4. | 4. Nantes, Francie | --:-- | 18:00 |
5. | 5. Den na moři | 12:00 | 18:00 |
6. | 6. St. Malo, Francie 1 | 08:00 | 20:00 |
7. | 7. Cherbourg , Francie | 08:00 | 22:00 |
8. | 8. Honfleur, Francie | 08:00 | --:-- |
9. | 9. Honfleur, Francie | --:-- | 03:45 |
9. | 9. Rouen, Francie | 10:15 | --:-- |
10. | 10. Rouen, Francie | --:-- | 22:00 |
11. | 11. St. Peter Port (Guernsey, Normanské ostrovy), Korunní závislé území Velké Británie 1 | 13:00 | 22:00 |
12. | 12. Ostrov Portland, Velká Británie | 08:00 | 18:00 |
13. | 13. Southampton, Velká Británie (Vylodění) | 06:00 | --:-- |
1) Tender