Trasa:
Společnost:
Loď:
od
2 128 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Southampton, Velká Británie (Nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Bordeaux, Francie | 10:15 | --:-- |
4. | 4. Bordeaux, Francie | --:-- | 21:00 |
5. | 5. St. Jean De Luz, Francie 1 | 13:30 | 21:00 |
6. | 6. Bilbao, Španělsko | 08:00 | 23:00 |
7. | 7. Gijón, Španělsko | 09:00 | 18:00 |
8. | 8. La Coruna, Španělsko | 07:30 | 17:00 |
9. | 9. Leixoes (Porto), Portugalsko | 08:00 | 16:00 |
10. | 10. Lisabon, Portugalsko (Vylodění) | 07:00 | --:-- |
1) Tender