Trasa:
Společnost:
Loď:
od
1 292 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Civitavecchia, Itálie (Nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Lemesos, Kypr | 09:00 | 16:00 |
5. | 5. Ashdod (Jeruzalém), Izrael | 06:00 | --:-- |
6. | 6. Ashdod (Jeruzalém), Izrael | --:-- | 20:00 |
7. | 7. Haifa, Izrael | 06:00 | 19:00 |
8. | 8. Den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. Kusadasi (Efez), Turecko | 07:00 | 17:30 |
10. | 10. Pireus (Athény), Řecko | 06:00 | 17:00 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Neapol, Itálie | 07:00 | 18:00 |
13. | 13. Civitavecchia, Itálie (Vylodění) | 05:00 | --:-- |