Trasa:
Společnost:
Loď:
od
3 117 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Dublin, Irsko (Nalodění) | --:-- | 20:00 |
2. | 2. Cobh (Cork), Irsko | 09:30 | 20:00 |
3. | 3. Foynes, Irsko | 11:00 | 20:00 |
4. | 4. Galway, Irsko 1 | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Donegal (Killybegs), Irsko | 08:00 | 18:00 |
6. | 6. Londonderry (Severní Irsko), Velká Británie | 05:00 | 18:00 |
7. | 7. Belfast, Velká Británie | 08:00 | --:-- |
8. | 8. Belfast, Velká Británie | --:-- | 18:00 |
9. | 9. Den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Kirkwall, Velká Británie 1 | 07:30 | 18:00 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Kodaň, Dánsko | 08:00 | 22:00 |
13. | 13. Den na moři | --:-- | --:-- |
14. | 14. Stockholm, Švédsko (Vylodění) | 06:00 | --:-- |
1) Tender