Trasa:
Společnost:
Loď:
od
2 848 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Buenos Aires, Argentina (Nalodění) | --:-- | --:-- |
2. | 2. Buenos Aires, Argentina | --:-- | 18:45 |
3. | 3. Montevideo, Uruguay | 08:45 | 19:00 |
4. | 4. Punta Del Este, Uruguay 1 | 07:00 | 18:00 |
5. | 5. Den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Puerto Madryn, Argentina | 07:00 | 17:30 |
7. | 7. Den na moři | --:-- | --:-- |
8. | 8. Mys Horn/Cape Horn (proplutí), Chile | 16:00 | 18:00 |
9. | 9. Ushuaia, Argentina 1 | 07:00 | 16:00 |
10. | 10. Punta Arenas, Chile 1 | 09:00 | 18:30 |
11. | 11. Proplutí Magellanovým průlivem, Chile | --:-- | --:-- |
12. | 12. Proplutí Chilskými fjordy, Chile | --:-- | --:-- |
13. | 13. Puerto Montt, Chile 1 | 08:00 | 17:00 |
14. | 14. Den na moři | --:-- | --:-- |
15. | 15. San Antonio, Chile (Vylodění) | 05:00 | --:-- |
1) Tender