Trasa:
Společnost:
Loď:
od
2 467 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Southampton, Velká Británie (Nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Le Havre, Francie | 06:00 | 23:00 |
3. | 3. Den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Newhaven (Edinburgh), Velká Británie | 07:00 | 18:00 |
5. | 5. Den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Hellesylt, Norsko | 08:00 | 09:00 |
6. | 6. Geiranger, Norsko | 11:00 | 17:00 |
7. | 7. Den na moři | --:-- | --:-- |
8. | 8. Akureyri, Island | 08:00 | 17:00 |
9. | 9. Reykjavik, Island | 12:00 | --:-- |
10. | 10. Reykjavik, Island | --:-- | 16:00 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Belfast, Velká Británie | 12:00 | 21:00 |
13. | 13. Dún Laoghaire (Dublin), Irsko | 08:00 | 20:00 |
14. | 14. Den na moři | --:-- | --:-- |
15. | 15. Southampton, Velká Británie (Vylodění) | 05:00 | --:-- |