Trasa:
Společnost:
Loď:
od
659 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Tarragona, Španělsko (Nalodění) | --:-- | 19:00 |
2. | 2. Valencie, Španělsko | 08:00 | 18:00 |
3. | 3. Palma de Mallorca, Španělsko | 08:00 | 18:00 |
4. | 4. Den na moři | --:-- | --:-- |
5. | 5. Palermo, Itálie | 08:00 | 18:00 |
6. | 6. Neapol, Itálie | 08:00 | 20:00 |
7. | 7. Civitavecchia, Itálie | 07:00 | 19:00 |
8. | 8. Savona, Itálie | 08:00 | 17:00 |
9. | 9. Marseille, Francie | 08:00 | 18:00 |
10. | 10. Barcelona, Španělsko (Vylodění) | 08:00 | --:-- |