Trasa:
Společnost:
Loď:
od
360 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Warnemünde, Německo (Nalodění) | --:-- | 19:00 |
2. | 2. Gdyně, Polsko | 12:00 | 19:00 |
3. | 3. Klaipeda, Litva | 08:00 | 16:00 |
4. | 4. Riga, Lotyšsko | 08:00 | 16:00 |
5. | 5. Tallinn, Estonsko | 09:00 | 16:00 |
6. | 6. Petrohrad, Rusko | 07:00 | --:-- |
7. | 7. Petrohrad, Rusko (Vylodění) | --:-- | --:-- |