Trasa:
Společnost:
Loď:
od
749 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Havana, Kuba (Nalodění) | --:-- | 23:59 |
2. | 2. Havana, Kuba | 08:00 | 23:55 |
3. | 3. Den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Belize City, Belize | 08:00 | 17:00 |
5. | 5. Isla de Roatan, Honduras | 07:00 | 17:00 |
6. | 6. Costa Maya, Mexiko | 09:00 | 14:30 |
7. | 7. Ostrov mládeže (Isla de la Juventud), Kuba | 09:00 | 15:00 |
8. | 8. Havana, Kuba (Vylodění) | 09:00 | --:-- |