Trasa:
Společnost:
Loď:
od
18 230 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Janov, Itálie (Nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Barcelona, Španělsko | 13:00 | 20:00 |
3. | 3. Valencie, Španělsko | 07:00 | 20:00 |
4. | 4. Den na moři | --:-- | --:-- |
5. | 5. Cadiz, Španělsko | 08:00 | 18:00 |
6. | 6. Lisabon, Portugalsko | 09:00 | 19:00 |
7. | 7. Porto de Leixoes (Portugalsko) | 09:00 | 16:00 |
8. | 8. Den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. St. Peter Port (Guernsey, Normanské ostrovy), Korunní závislé území Velké Británie | 07:00 | 16:00 |
10. | 10. Zeebrugge (Bruggy), Belgie | 10:00 | 19:00 |
11. | 11. Ijmuiden (Amsterdam), Nizozemsko | 08:00 | 17:00 |
12. | 12. Den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Kiel, Německo (Vylodění) | 09:00 | --:-- |