Trasa:
Společnost:
Loď:
od
1 299 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie (Nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Brindisi, Itálie | 13:00 | 19:00 |
3. | 3. Den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Heraklion, Řecko | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Plavba Suezským průplavem, Egypt | 23:00 | 23:30 |
6. | 6. Plavba Suezským průplavem, Egypt | 15:00 | 15:30 |
7. | 7. Ejlat, Izrael | 08:00 | 23:55 |
8. | 8. Aqaba, Jordánsko | 07:00 | 19:00 |
9. | 9. Den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Den na moři | --:-- | --:-- |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Den na moři | --:-- | --:-- |
14. | 14. Den na moři | --:-- | --:-- |
15. | 15. Den na moři | --:-- | --:-- |
16. | 16. Port Victoria, Seychely | 06:00 | 18:00 |
17. | 17. Den na moři | --:-- | --:-- |
18. | 18. Den na moři | --:-- | --:-- |
19. | 19. Port Louis, Mauricius | 08:00 | --:-- |
20. | 20. Port Louis, Mauricius | --:-- | 17:00 |
21. | 21. Pointe des Galets (Réunion), Zámořský departement Francie | 07:00 | 17:00 |
22. | 22. Den na moři | --:-- | --:-- |
23. | 23. Den na moři | --:-- | --:-- |
24. | 24. Den na moři | --:-- | --:-- |
25. | 25. Durban, Jihoafrická republika (Vylodění) | 07:00 | --:-- |