Trasa:
Společnost:
Loď:
od
619 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie (Nalodění) | --:-- | 16:30 |
2. | 2. Bari, Itálie | 10:30 | 17:00 |
3. | 3. Katakolon (Olympie), Řecko | 11:00 | 17:00 |
4. | 4. Mykonos, Řecko | 08:00 | 19:00 |
5. | 5. Pireus (Athény), Řecko | 07:30 | 16:30 |
6. | 6. Saranda, Albánie | 12:00 | 20:00 |
7. | 7. Dubrovník, Chorvatsko | 09:00 | 15:00 |
8. | 8. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie (Vylodění) | 08:30 | --:-- |