Trasa:
Společnost:
Loď:
od
1 149 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Barcelona, Španělsko (Nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Palma de Mallorca, Španělsko | 09:00 | 19:00 |
3. | 3. Den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Málaga, Španělsko | 07:00 | 20:00 |
5. | 5. Cadiz, Španělsko | 07:00 | 20:00 |
6. | 6. Den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Funchal, Portugalsko | 08:00 | 17:00 |
8. | 8. Arrecife, Lanzarote (Kanárské ostrovy), Španělsko | 10:00 | 18:00 |
9. | 9. Santa Cruz de Tenerife, Španělsko | 08:00 | 17:00 |
10. | 10. Den na moři | --:-- | --:-- |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Den na moři | --:-- | --:-- |
14. | 14. Den na moři | --:-- | --:-- |
15. | 15. Tortola (Britské Panenské ostrovy), Zámořské území Velké Británie | 10:00 | 19:00 |
16. | 16. Charlotte Amalie (Americké Panenské ostrovy), USA | 08:00 | 17:00 |
17. | 17. San Juan (Portoriko), USA (Vylodění) | 05:30 | --:-- |