Trasa:
Společnost:
Loď:
od
18 170 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Kiel, Německo (Nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Amsterdam, Nizozemsko | 12:00 | 20:00 |
4. | 4. Dover, Velká Británie | 09:00 | 20:00 |
5. | 5. Le Havre, Francie | 08:00 | 19:00 |
6. | 6. Den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. La Coruna, Španělsko | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Porto de Leixoes (Portugalsko) | 08:00 | 18:00 |
9. | 9. Lisabon, Portugalsko | 08:00 | 18:00 |
10. | 10. Gibraltar, Velká Británie | 13:00 | 20:00 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Barcelona, Španělsko (Vylodění) | 07:00 | --:-- |