Trasa:
Společnost:
Loď:
od
1 459 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Kapské Město, Jihoafrická republika (Nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Durban, Jihoafrická republika | 07:00 | 17:00 |
5. | 5. Den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Den na moři | --:-- | --:-- |
8. | 8. Pointe des Galets (Réunion), Zámořský departement Francie | 08:00 | 17:00 |
9. | 9. Port Louis, Mauricius | 08:00 | 17:00 |
10. | 10. Den na moři | --:-- | --:-- |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Port Victoria, Seychely | 09:00 | --:-- |
13. | 13. Port Victoria, Seychely | --:-- | 18:00 |
14. | 14. Den na moři | --:-- | --:-- |
15. | 15. Den na moři | --:-- | --:-- |
16. | 16. Den na moři | --:-- | --:-- |
17. | 17. Den na moři | --:-- | --:-- |
18. | 18. Den na moři | --:-- | --:-- |
19. | 19. Den na moři | --:-- | --:-- |
20. | 20. Den na moři | --:-- | --:-- |
21. | 21. Aqaba, Jordánsko | 07:00 | 18:00 |
22. | 22. Plavba Suezským průplavem, Egypt | 17:00 | 17:00 |
23. | 23. Plavba Suezským průplavem, Egypt | 15:00 | 16:00 |
24. | 24. Den na moři | --:-- | --:-- |
25. | 25. Heraklion, Řecko | 08:00 | 18:00 |
26. | 26. Den na moři | --:-- | --:-- |
27. | 27. Salerno, Itálie | 08:00 | 18:00 |
28. | 28. Civitavecchia, Itálie | 08:00 | 18:00 |
29. | 29. Janov, Itálie (Vylodění) | 08:00 | --:-- |