Trasa:
Společnost:
Loď:
od
0 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Civitavecchia, Itálie (Nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Katakolon / Olympia (Řecko) | 09:00 | 17:00 |
4. | 4. Heraklion, Řecko | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Den na moři | --:-- | --:-- |
8. | 8. Den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. Den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Den na moři | --:-- | --:-- |
11. | 11. Salalah, Omán | 09:00 | 18:00 |
12. | 12. Den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Den na moři | --:-- | --:-- |
14. | 14. Bombaj/Mumbai (Indie) | 08:00 | 17:00 |
15. | 15. Mormugao (Goa), Indie | 09:00 | 18:00 |
16. | 16. Den na moři | --:-- | --:-- |
17. | 17. Kolombo, Srí Lanka | 07:00 | 20:00 |
18. | 18. Den na moři | --:-- | --:-- |
19. | 19. Den na moři | --:-- | --:-- |
20. | 20. Den na moři | --:-- | --:-- |
21. | 21. Phuket, Thajsko | 07:00 | 18:00 |
22. | 22. Langkawi, Malajsie | 08:00 | 20:00 |
23. | 23. Georgetown (Penang), Malajsie | 08:00 | 18:00 |
24. | 24. Port Klang (Kuala Lumpur), Malajsie | 08:00 | 18:00 |
25. | 25. Singapur, Singapur | 09:00 | 20:00 |
26. | 26. Den na moři | --:-- | --:-- |
27. | 27. Ko Samui, Thajsko | 09:00 | 18:00 |
28. | 28. Laem Chabang (Bangkok), Thajsko | 07:00 | --:-- |
29. | 29. Laem Chabang (Bangkok), Thajsko | --:-- | 18:00 |
30. | 30. Sihanoukville, Kambodža | 09:00 | 18:00 |
31. | 31. Den na moři | --:-- | --:-- |
32. | 32. Singapur, Singapur (Vylodění) | 09:00 | --:-- |