Trasa:
Společnost:
Loď:
od
879 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Civitavecchia, Itálie (Nalodění) | --:-- | 19:30 |
2. | 2. Savona, Itálie | 08:30 | 17:00 |
3. | 3. Marseille, Francie | 08:00 | 17:00 |
4. | 4. Den na moři | --:-- | --:-- |
5. | 5. Den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Fuerteventura (Kanárské ostrovy), Španělsko | 13:00 | 19:00 |
7. | 7. Santa Cruz de Tenerife, Španělsko | 08:00 | 17:00 |
8. | 8. Arrecife, Lanzarote (Kanárské ostrovy), Španělsko | 08:00 | 18:00 |
9. | 9. Den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Málaga, Španělsko | 08:00 | 13:00 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Civitavecchia, Itálie (Vylodění) | 09:00 | --:-- |