Trasa:
Společnost:
Loď:
od
900 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. San Juan (Portoriko), USA (Nalodění) | --:-- | 20:30 |
2. | 2. Tortola (Britské Panenské ostrovy), Zámořské území Velké Británie | 08:00 | 17:30 |
3. | 3. Basseterre, Svatý Kryštof a Nevis | 08:00 | 17:30 |
4. | 4. Fort-de-France (Martinik), Zámořský departement Francie | 08:00 | 17:30 |
5. | 5. Castries, Svatá Lucie | 08:00 | 17:30 |
6. | 6. Bridgetown, Barbados | 08:00 | 17:30 |
7. | 7. Den na moři | --:-- | --:-- |
8. | 8. San Juan (Portoriko), USA (Vylodění) | 06:00 | --:-- |