Trasa:
Společnost:
Loď:
od
220 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Marseille, Francie (Nalodění) | --:-- | 16:00 |
2. | 2. Mahon (Menorca), Španělsko | 12:00 | 15:00 |
3. | 3. Cagliari, Itálie | 13:30 | 18:00 |
4. | 4. Valletta, Malta | 09:00 | 19:30 |
5. | 5. Messina, Itálie (Vylodění) | 09:00 | --:-- |