Trasa:
Společnost:
Loď:
od
3 080 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Valparaiso, Chile (Nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Proplutí Chilskými fjordy, Chile | --:-- | --:-- |
5. | 5. Proplutí Magellanovým průlivem, Chile | --:-- | --:-- |
6. | 6. Punta Arenas, Chile 1 | 07:00 | 17:00 |
7. | 7. Ushuaia, Argentina 1 | 10:00 | 19:00 |
8. | 8. Mys Horn/Cape Horn (proplutí), Chile | 06:00 | 08:30 |
9. | 9. Den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Puerto Madryn, Argentina | 08:00 | 17:00 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Punta Del Este, Uruguay 1 | 08:00 | 18:00 |
13. | 13. Montevideo, Uruguay | 07:00 | 16:00 |
14. | 14. Buenos Aires, Argentina (Vylodění) | 05:00 | --:-- |
1) Tender